montebú… dětské lahůdky

Krásné a zdravotně nezávadné hračky pro kreativní hry a optimální rozvoj schopností Vašich dětí.

O nás

U montebú najdete kvalitní výrobky

Z osobních zkušeností víme, jak důležitá je kvalita a bezpečnost, když se jedná o naši budoucí generaci. Vynikající zboží, ekologicky nezávadné zpracování, tvarově a barevně zajímavý design, to je to správné vybavení každého dětského pokoje.

Kvalita a individualita jsou také našim hlavním prodejním argumentem. Nikoliv cena. Zásadně se nepodílíme na cenových válkách a to z přesvědčení. Naši dodavatelé i my zakládáme ceny na běžných kalkulacích, naše ceny jsou z velké míry ceny doporučené. Nejsme žraloky, kteří se snaží prodávat předražené nekvalitní zboží na jedno použití. Jako naši zákazníci byste měli vědět, že provozovat obchod znamená především udržovat a rozšířovat okruh spokojených zákazníků. Cena za kvalitní, nezávadný výrobek musí být reálná, zrovna tak jako cena za zákaznické služby.

 

Tvůrci montebú

My, co stojíme za montebú, se snažíme mu dát tvář a osobnost. Máme naše principy a zásady, které jsou z velké míry raženy naším charakterem. Hodnoty a ideály, které jsou nám důležité v našem osobním životě, ty mají velký vliv i na naše obchodní chování. Snažíme se neztratit z očí náš hlavní cíl, chceme zůstat autentickými a spolehlivými partnery především pro Vás. Samozřejmě, jsme firma, takže i my chceme a musíme vydělávat peníze, ale naši činnost chápeme také jako poslání a potěšení pro nás všechny. Baví nás to, co děláme a máme radost z toho, když Vám můžeme pomoci vytvořit pro Vaše děti krásný domov, ve kterém se budou cítit dobře a ve kterém můžou naplno rozvíjet své schopnosti.

Ty nejdůležitější věci pro Vaše děti Vám prodat nemůžeme, to je láska, pocit důvěry a bezpečí, přesto chceme přidat malý příspěvek k tomu, aby prožily krásné dětství a aby z nich vyrostli chytří, zvídaví, tvořiví a tolerantní dospělí lidé, které u nás tolik potřebujeme.